Nietypowy horror dostępny za darmo. Betrayer możecie odebrać w ramach promocji

Gry
550V
Betrayer
Wojciech Gruszczyk | 10.07.2023, 19:31

Gracze na PC mogą sprawdzić następną produkcję za darmo. Najnowszą grą dostępną bez dodatkowych kosztów jest Betrayer – tytuł trafił na komputery osobiste w 2014 roku.

Epic Games i GOG systematycznie oferują kolejne gry za darmo. Teraz to polski sklep postanowił zaoferować graczom ciekawą pozycję – Blackpowder Games zostało założone przez twórców między innymi FEAR i deweloperzy kilka lat temu zaproponowali połączenie horroru z pierwszoosobowym shooterem. 

Dalsza część tekstu pod wideo

Akcja Betrayer została umiejscowiona w 1604 roku, a gracze trafiają do brytyjskiej osady w stanie Wirginia – bohatera jednak nie witają mieszkańcy, a zgraja duchów, którą należy wyeliminować. Zainteresowani muszą odkryć powody zniknięcia wszystkich żywych osób. 

Betrayer jest dostępny za darmo na GOG https://bit.ly/44ilMEc

Betrayer zebrał „bardzo pozytywne” (81%) opinie na Steam, ale jednocześnie dziennikarze mniej przychylnie patrzeli na pozycję, która zgarnęła średnią ocen na poziomie 62%

Gracze jednak mogą się teraz przekonać, co dokładnie zapewnia Betrayer – grę pobierzecie za darmo na platformie GOG. Przygodę ukończycie w około 7 godzin.

Źródło: Wario64

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper