Zakonnica 2 na pierwszym zwiastunie. Przerażająca historia powraca

Filmy/seriale
962V
Zakonnica 2
Wojciech Gruszczyk | 06.07.2023, 18:32

Warner Bros. Polska właśnie udostępniło pierwszy materiał promocyjny nadciągającego horroru. „Zakonnica 2” zadebiutuje jeszcze w 2023 roku, więc dzisiaj mamy okazję sprawdzić materiał przygotowujący fanów przerażających opowieści na premierę.

Warner Bros. Polska podkreśla, że nadciągający film to kontynuacja „ najbardziej kasowej odsłony z uniwersum Obecności”. Pierwsza część zarobiła ponad 365 mln dolarów w box office, więc nic dziwnego, że zdecydowano się na przygotowanie kontynuacji.

Dalsza część tekstu pod wideo

Najnowsza opowieść ponownie przedstawi historię siostry Irene, która ponownie zmierzy się z Valak, czyli demoniczną zakonnicą znaną z oryginalnej historii. W główną bohaterkę kolejny raz wcieli się Taissa Farmiga („Zakonnica”, „Pozłacany wiek”), ale na ekranie pojawią się także Jonas Bloquet („Tirailleurs”, „Zakonnica”), Storm Reid („The Last of Us”, „Legion samobójców. The Suicide Squad”), Anna Popplewell („Fairytale”, trylogia „Opowieści z Narnii”) czy też Bonnie Aarons („Zakonnica”).

Michael Chaves („Obecność 3: Na rozkaz diabła”) usiadł na stołku reżysera i opracował produkcję wykorzystując scenariusz Iana Goldberga i Richarda Nainga („Eli”, „Autopsja Jane Doe”) oraz Akeli Cooper („M3GAN”, „Wcielenie”). Scenarzyści przygotowując historię wykorzystali koncepcję Akeli Cooper oraz postacie stworzone przez Jamesa Wana i Gary’ego Daubermana.

„Zakonnica 2” zadebiutuje 8 września.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper