PS Plus Premium z kolejną wersją demonstracyjną. Sony przez godzinę pozwala sprawdzić zeszłoroczną „grę AAA”

Gry
3478V
PS PLUS NOWY
Wojciech Gruszczyk | 06.07, 14:31

Sony ponownie rozbudowało ofertę najdroższego PS Plus i gracze mogą sprawdzić za darmo następną grę. Nie możecie liczyć na poznanie dużej części historii, ale dzięki wersji demo przez godzinę będziecie grać w pozycję Striking Distance Studios.

Jeszcze w zeszłym roku wydawca The Callisto Protocol informował o rozwijaniu „gry z segmentu AAAA”, ale rzeczywistość szybko zweryfikowała projekt. Tytuł zadebiutował ze sporymi problemami i na komputerach osobistych przygoda była w zasadzie niegrywalna.

Dalsza część tekstu pod wideo

Najlepiej wypadła wersja na PlayStation 5 i właśnie edycję na ten sprzęt możecie wypróbować dzięki PS Plus Premium. Sony zadbało o następną specjalną wersję demonstracyjną – najdroższa edycja PlayStation Plus pozwala sprawdzać grę przez 60 minut.

Nie jest to specjalnie rozbudowane demo, ale biorąc pod uwagę okoliczności i dość szybkie rozpoczęcie wydarzeń – w tym czasie powinniście już poznać system walki i pewnie będziecie mogli się przekonać, czy warto zainteresować się przygodą.

Początek w The Callisto Protocol to zdecydowanie najlepszy fragment całej gry – twórcy pod koniec zdecydowali się podkręcić wydarzenia i nie każdy będzie zadowolony z akcji.

Demo The Callisto Protocol pobierzecie przez konsolę lub stronę PlayStation.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do The Callisto Protocol.

Źródło: PlayStation Store

Komentarze (58)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper