SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.11.2014 16:24
Sniper Elite III: Afrika otrzymuje darmowe DLC - strzelnica, mapy, tryb, kooperacja
954V

Sniper Elite III: Afrika otrzymuje darmowe DLC - strzelnica, mapy, tryb, kooperacja

Mamy świetną wiadomość dla snajperów, którzy wciąż ukrywają się w gąszczach najnowszego dzieła studia Rebellion. Twórcy poinformowali, że wszyscy zainteresowani będą mogli pobrać darmowy dodatek. 

Deweloperzy przygotowali strzelnicę, dzięki której snajperzy wypróbują ulubione zabawki i nauczą się właściwego opanowania broni. W trakcie rozgrywki zainteresowani skorzystają ze specjalnego karabinu, pistoletu i pistoletu maszynowego. Na strzelnicy otrzymamy również dostęp do wszystkich broni, które wcześniej trafiły do gry w formie DLC, za darmo.

Autorzy poinformowali również, że do gry trafił nowy poziom do kooperacyjnej rozgrywki – Twilight Strike. To podobno najlepsza misja w tym trybie.

To nie koniec nowości, ponieważ również sieciowe starcia zostaną odrobinę odświeżone – w grze zadebiutuje Capture the Flag, czyli znana wariacja rozgrywki, w której zawodnicy muszą atakować bazę rywali i zdobyć flagę.

Na koniec śmiałkowie zapoznają się z trzema nowymi mapami – Fracture (tajna zbrojownia ukryta w dżungli), Outpost Canyon (miejscówka w najwyższym paśmie górskim w Afryce) oraz Night Watch (ruiny starego miasta w ciemności).

Wszystkie rozszerzenia są już dostępne na komputerach osobistych, a już jutro zadebiutują na PLayStation 4 i PlayStation 3. Twórcy nie poinformowali o dacie premiery DLC na Xboksa One i Xboksie 360. 

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/sniper_elite_3/news/sniper_elite_3_gets_free_shooting_range_and_multiplayer_dlc.html

Tagi: