The Flash zaliczył fatalny start również w Polsce. Najgorsza premiera DC od wielu lat

Filmy/seriale
2075V
The Flash
Wojciech Gruszczyk | 19.06, 20:51

Szybki jak błyskawica Flash nie został dostrzeżony przez wielu widzów z Polski. „The Flash” zaliczył bardzo słaby start w naszym kraju i nawet ostatnie, znacznie gorzej oceniane produkcje osiągnęły lepsze rezultaty.

Już kilka godzin temu wspominaliśmy o naprawdę słabym starcie „The Flash” w Stanach Zjednoczonych oraz na międzynarodowych rynkach. Tak jak mogliśmy się spodziewać – film również w Polsce nie osiągnął wybitnego wyniku.

Dalsza część tekstu pod wideo

Jak podaje Box Office Raport – „The Flash” zobaczyło w Polsce zaledwie 58 062 widzów (bez przedpremiery). Nawet znacznie gorzej oceniany „Black Adam” przyciągnął znacznie większą publikę, a „Shazam 2”, który nie otrzymał dużej promocji zanotował podobny rezultat.

No cóż, Polacy też nie oszaleli na punkcie #TheFlash , bo w weekend otwarcia na film wybrało się tylko 58 062 widzów, a z pokazami przedpremierowymi 64 135 widzów. Weekend otwarcia jest słabszy od #BlackAdam (119 284 widzów) i na poziomie #Shazam2 (62 718 widzów). #BoxOffice

Biorąc pod uwagę ogromny budżet, który wraz z kosztami marketingu może wynieść nawet ponad 600 mln dolarów, „The Flash” zmierzy się z naprawdę dużym wyzwaniem, by ostatecznie wyjść na 0. 

James Gunn już przygotowuje nowe DC, ale reżyser stanie przed wyjątkowo trudnym zadaniem, by przywrócić widzów do uniwersum, które od wielu lat mierzy się z problemami.

Źródło: BoxOfficeRaport

Komentarze (51)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper