Spider-Verse przetnie się z MCU? Na pewno nieprędko, choć nic nie można wykluczyć...

Filmy/seriale
1082V
Spider-Man: Across the Spider-Verse
Kajetan Węsierski | 18.06, 10:30

Marka Spider-Mana zdecydowanie kwitnie. Komiksy cały czas mają się dobrze, ale w kontekście gier jest tylko coraz lepiej, a filmy osiągają niesamowity poziom. Ostatnia produkcja z Kinowego Uniwersum Marvela spotkała się ze znakomitym przyjęciem oraz kapitalnym wynikiem w box-office, a druga część animacji o Milesie Morales podobnież idzie po rekordowe rezultaty. 

Jest więc dobrze i nic dziwnego, że mówi się o tym coraz więcej - także w kontekście połączenia dwóch pełnometrażowych uniwersów. Skoro bowiem Miles Morales szwęda się pomiędzy wymiarami, to... Dlaczego nie wrzucić go do aktorskiej wersji u boku Petera Parkera granego przez Toma Hollanda. Jakiś czas temu pomysł poparł sam aktor, a ostatnio w temacie wypowiedziała się również Amy Pascal:

Dalsza część tekstu pod wideo

To zupełnie oddzielne światy. Co do ich połączenia, nigdy nie wiadomo. Nigdy nie odrzucam czegokolwiek. Ale jest wiele filmów do zrobienia o Milesie i wiele filmów do zrobienia o Peterze. Jestem producentką filmową. Chcę kontynuować tę franczyzę z Tomem.

Wygląda więc na to, że jeśli nic drastycznie się nie zmieni, to nieprędko doczekamy zrealizowania takiego pomysłu na dużą skalę. Oczywiście - nic nie zostało wykluczone, a dla niektórych brak zaprzeczenia jest równoznaczny z potwierdzeniem, ale nawet jeśli do tego dojdzie, to prawdopodobnie przyjdzie nam jeszcze naprawdę sporo poczekać. 

Źródło: Comic Book

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper