The Callisto Protocol: Final Transmission jeszcze w tym miesiącu. DLC ma pełnić rolę finału opowieści

Gry
1170V
The Callisto Protocol
Kajetan Węsierski | 17.06, 18:30

Pamiętacie jeszcze o The Callisto Protocol? To horror science-fiction, który zadebiutował blisko pół roku temu - w grudniu 2022. Produkcja spotkała się raczej z mieszanym przyjęciem, choć nie brakowało słów zachwytu w kontekście tego, co przygotowała dla nas ekipa ze Striking Distance Studios. Niemniej, zdecydowanie nie jest to projekt, który na długo zapada w pamięci - najlepiej świadczy o tym fakt, że dziś niewiele się już o nim wspomina.

Twórcy jednak bynajmniej nie porzucili działań deweloperskich. Cały czas pracowali nad kolejnymi rozszerzeniami, a majowe DLC dorzucające Tryb Riot nie było ostatnim. Jak się okazuje, już 27 czerwca na PlayStation (a po 48 godzinach, a więc 29 czerwca, na pozostałych sprzętach) zadebiutuje finałowe fabularne rozszerzenie, które odegra rolę zwieńczenia całej historii. Ekipa stojąca za grą zapowiedziała Final Transmission DLC!

Dalsza część tekstu pod wideo

Dodatek doczekał się nawet krótkiego, trwającego niewiele ponad dwadzieścia sekund, materiału wideo, który ma budować napięcie przed samą premierą. I jestem pewien, że dla fanów produkcji tak właśnie będzie. Szykuje się ponownie nieco strachu, a biorąc pod uwagę, że liczne patche wydawane na przestrzeni ostatnich miesięcy znacząco poprawiły optymalizację gry, być może jest to idealny moment, aby wrócić? Zamierzacie sprawdzić, co przygotowano na wielki finał?

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do The Callisto Protocol.

Źródło: Gaming Bolt

Komentarze (50)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper