3 gry za darmo. Gracze mogą sprawdzić znakomitą serię

Gry
1957V
Guacamelee! 2
Wojciech Gruszczyk | 15.06.2023, 17:00

Gracze na PC nie mogą narzekać na brak ciekawych promocji i najnowsze oferty pozwala sprawdzić aż trzy produkcje za darmo. Na zainteresowanych czekają dwie gry od Epic Games Store oraz jedna produkcja od GOG-a.

Jeszcze kilka minut temu klienci Epic Games mogli za darmo pobrać Payday 2, ale właśnie korporacja odpowiedzialna za silnik Unreal Engine zmieniła promocję. Teraz na zainteresowanych czekają aż dwie gry ze znakomitej serii Guacamelee.

Dalsza część tekstu pod wideo

Pierwsza część Guacamelee trafiła na rynek w 2013 roku i z miejsca została doceniona przez wielu graczy. Oferowane wydanie Super Turbo Championship Edition zawiera dodatkową zawartość i tytuł otrzymał oceny na poziomie 87-90%. Kontynuacja zadebiutowała w 2018 roku i choć noty już nie były tak wysokie (83%), to jednak pozycja również w swoim czasie była chwalona przez fanów metroidvanii.

W przyszłym tygodniu Epic Games zapewni dwie gry: Idle Champions of the Forgotten Realms i theHunter: Call of the Wild.

To jednak nie koniec atrakcji, ponieważ na GOG-u możecie pobrać za darmo Crusader Kings II – strategia studia Paradox wylądowała na komputerach graczy w 2012 roku. Gra osiągnęła oceny w okolicy 82%.

Źródło: GOG / Epic Games Store

Komentarze (15)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper