Assassin’s Creed Jade wychodzi z cienia. Ubisoft pokazuje „małą-wielką grę”

Gry
2174V
Assassin's Creed Jade
Wojciech Gruszczyk | 12.06.2023, 19:50

Francuska korporacja nie skupia się wyłącznie na dużych urządzeniach, ale Ubisoft chce oferować wielkie opowieści na mobilnym sprzęcie. Assassin’s Creed Jade jest tego dobrym przykładem, ponieważ Ubisoft chce zaoferować graczom pełnoprawną przygodę na smartfony i tablety.

Assassin’s Creed Jade zostało zapowiedziane w zeszłym roku, ale jak widać Ubisoft kolejny raz postanowił wykorzystać okazję, by zaprezentować przygodę. Tytuł zaprowadzi graczy do starożytnych Chin, gdzie zainteresowani otrzymają możliwość wcielenia się w członka bractwa, który musi zająć się wyeliminowaniem sekretnej organizacji – jej przedstawiciele zamierzają przejąć kontrolę nad Państwem Środka.

Dalsza część tekstu pod wideo

Assassin’s Creed Jade nie jest jednak małą przygodą dla małych ekranów, ponieważ Ubisoft przygotował wielki otwarty świat i duży główny wątek, a gracze mają oczekiwać wrażeń znanych z dużych konsol oraz komputerów osobistych. Jest to pierwsza część w serii, która pozwoli nam na pełne stworzenie postaci, w którą się wcielimy i następnie za jej pomocą poznamy przygodę.

Assassin’s Creed Jade na Ubisoft Forward

Źródło: Ubisoft Forward

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper