Assassin’s Creed Nexus ma szansę na sukces? Ubisoft pokazuje nową przygodę

Gry
2546V
Assassin’s Creed Nexus VR
Wojciech Gruszczyk | 12.06.2023, 19:47

Francuska korporacja nie chce realizować wyłącznie gier z segmentu AAA za pełną cenę. Firma inwestuje także w mniejsze tytuły, pozycje free-2-play, a na liście najbliższych premier nie brakuje także produkcji VR – sprawdźcie pierwszy materiał z Assassin’s Creed Nexus.

O Assassin’s Creed Nexus słyszymy od kilku lat, ale dopiero dzisiaj otrzymaliśmy pełną prezentację gry. Wszystko za sprawą zbliżającej się premiery – tym razem Ubisoft nie zdecydował się mówić o pozycji w momencie, gdy deweloperzy wciąż potrzebowali kilku lat na zrealizowanie planu.

Dalsza część tekstu pod wideo

Assassin’s Creed Nexus to pierwsza pełnoprawna przygoda z bogatego uniwersum francuskiej korporacji, która została stworzona z myślą o goglach VR. Jest to ważne biorąc pod uwagę oczekiwania graczy – nie będzie to mniejsza przygoda lub „doświadczenie”.

Assassin’s Creed Nexus to jedna z około 10 gier z uniwersum Assassin’s Creed, która właśnie jest przygotowywana. Francuzi podobno chcą w znaczący sposób skupić się na tym uniwersum – wszystkie pozycje z tego IP cieszą się dużym zainteresowaniem.

Assassin's Creed Nexus na Ubisoft Forward

Assassin’s Creed Nexus VR zadebiutuje w święta.

Źródło: Ubisoft Forward

Komentarze (18)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper