Stan Lee na nowym zwiastunie. Dokument o legendarnym twórcy z Marvela coraz bliżej

Filmy/seriale
1044V
Stan Lee upamiętniony w World of Warcraft
Kajetan Węsierski | 10.06, 09:30

Stan Lee to gość, który doskonale znany jest prawdopodobnie wszystkim fanom świata komiksów. Mówimy przecież o osobie, bez której nie byłoby dziś większości doskonale znanych bohaterów Marvela, wśród których wyróżnić można między innymi załogę Fantastycznej Czwórki czy kultowego Spider-Mana. Ojciec tak wielu postaci odcisnął znaczące piętno nie tylko na branży komiksów, ale na całej popkulturze.

Nic więc dziwnego, iż już niedługo będziemy mogli obejrzeć dokument, który skupi się na życiu oraz zasługach niezwykle utalentowanego faceta. Już w przyszłym tygodniu pojawi się bowiem produkcja, która spróbuje przybliżyć nam tak znamienitą postać. A jeśli kiedykolwiek zapoznawaliście się z biografią Stana Lee, to pewnie doskonale zdajecie sobie sprawę, z jak nietuzinkowym mężczyznom mamy do czynienia.

Dalsza część tekstu pod wideo

Tak czy inaczej, jeżeli moja słowa w żadnym stopniu Was nie przekonują, to zachęcam do obejrzenia trwającego ponad minutę zwiastuna, który przybliża nam nieco to, z czym będziemy mieli w praktyce do czynienia. I wiele wskazuje na to, iż Disney zamierza zabrać nas w prawdziwą podróż do przeszłości, chcąc pokazać, jak wszystko się zaczęło, jak wyglądało kształtowanie swojego statusu w branży oraz dotarcie do miana ikony. Polecam zerknąć.

Źródło: Twitter - Discussing Film

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper