Assassin's Creed Valhalla, Far Cry 6 i inne gry Ubisoftu do sprawdzenia za darmo. Firma zaprasza na Ubisoft+

Gry
1508V
Assassin's Creed Valhalla
Wojciech Gruszczyk | 08.06.2023, 18:31

Ubisoft wykorzystuje okazje i zbliżające się pokazy, by zaoferować graczom Ubisoft+. Użytkownicy mogą przez tydzień sprawdzać szeroką bibliotekę producenta oraz wydawcy i w tym czasie zdążycie zapoznać się z wieloma ciekawymi tytułami.

Od dzisiaj do 21 czerwca gracze mogą aktywować ofertę, by następnie przez tydzień grać w produkcję Ubisoftu za darmo. Korporacja oferuje dostęp do swojego katalogu przez usługę Ubisoft+.

Dalsza część tekstu pod wideo

Przygotuj się na świętowanie Ubisoft Forward z darmową wersją próbną Ubisoft+! Wypróbuj teraz. (PEGI 18)

Gracze mogą skorzystać z oferty na komputerach osobistych oraz Xboksach – jak wiadomo tylko na tych platformach jest dostępny normalny Ubisoft+. W przypadku konsol PlayStation użytkownicy PlayStation Plus Extra i PlayStation Plus Premium mają okazję ogrywać kolejne gry Ubisoftu w ramach Ubisof+ Classic.

Tydzień to dobry czas, by sprawdzić między innymi wywołane w tytule Assassin's Creed Valhalla oraz Far Cry 6. Obie gry mają już swoje lata, ale są to nadal najnowsze odsłony w obu seriach – dopiero za kilka miesięcy odbędzie się premiera Assassin's Creed Mirage.

Warto przypomnieć, że w najbliższy poniedziałek odbędzie się kolejny Ubisoft Forward, podczas którego zobaczymy serię nowych gier przygotowywanych przez zespoły francuskiej korporacji.

Źródło: Ubisoft

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper