Whoopi Goldberg krytykuje Blizzard za brak Diablo 4 na jej ulubionej platformie. Firma reaguje

Gry
17781V
Whoopi Goldberg x Diablo
Wojciech Gruszczyk | 08.06, 14:06

Whoopi Goldberg jest jedną z wielkich fanek serii Diablo, ale najnowsza część nie zadebiutowała na jej preferowanej platformie. W rezultacie aktorka nagrodzona Oscarem postanowiła nagrać materiał do deweloperów.

67-letnia aktorka ma na koncie wiele znakomitych ról, ale najwidoczniej, gdy Whoopi Goldberg nie wcielała się w nowe bohaterki na planach filmowych, aktorka chętnie tworzyła nowe postacie i grała w kolejne części serii Diablo. Gwiazda „Uwierz w ducha” i „Zakonnica w przebraniu” nie może jednak grać w Diablo 4, ponieważ produkcja nie zadebiutowała na Macu.

O to was proszę, Blizzard. Tu Whoopi. Wiecie, jak bardzo kocham Diablo. Chciałabym, abyście pozwolili tym z nas, którzy używają sprzętu Apple do grania... byście pozwolili nam grać na Apple. Weźcie Diablo 4 i pozwólcie nam to zrobić, i świetnie się bawić.

Okazuje się, że aktorka nawet kupiła Diablo 4 mając pewność, że produkcja zadziała na sprzęcie Apple, ale niestety nie mogła zainstalować gry:

Oddaj mi moje [Diablo] 4, ponieważ zapłaciła za nie, byłam podekscytowany, chciałam zagrać i mówię Wam, to naprawdę mnie wkurzyło.

Na sytuację zareagował Rod Fergusson, szef marki Diablo w Blizzardzie, który w zabawny sposób skomentował sytuację:

Nie miałem "Whoopi Goldberg krzyczy na mnie na Instagramie" na mojej karcie bingo #DiabloIV.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Diablo 4.

Źródło: IGN

Komentarze (141)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper