Cyberpunk 2077: Phantom Liberty w dobrej cenie! Szczegóły pojawiły się na GOG-u

Gry
8728V
Cyberpunk 2077: Phantom Libert
Wojciech Gruszczyk | 08.06, 13:02

CD Projekt o kilka godzin za wcześnie wrzucił Cyberpunk 2077: Phantom Liberty do oferty swojego własnego sklepu. W rezultacie poznaliśmy cenę fabularnego dodatku do opowieści w Night City.

Zapewne dzisiaj wieczorem otrzymamy zwiastun Cyberpunk 2077: Phantom Liberty, a jednocześnie ruszą zamówienia przedpremierowe na przygodę z Night City. Osoby odpowiedzialne za obsługę GOG-a postanowiły przed czasem zaktualizować podstronę gry i dzięki temu poznaliśmy cenę przygody.

Według uzyskanych informacji – Cyberpunk 2077: Phantom Liberty ma kosztować 29,99 euro, czyli opowieść powinniśmy kupić za około 135 zł. Nie jest to jeszcze ostateczna i potwierdzona kwota, ale wiele na to wskazuje, że w tym wypadku CD Projekt nie będzie chciał sprzedawać rozszerzenia w pełnej cenie.

Musimy pamiętać, że Cyberpunk 2077: Phantom Liberty to fabularny dodatek, który wymaga posiadania podstawki.

undefined

CD Projekt potwierdził, że podczas Summer Game Fest dziennikarze będą mogli zagrać w Cyberpunk 2077: Phantom Liberty, więc bardzo możliwe, że w niedalekiej przyszłości pojawią się pierwsze wrażenia redakcji.

Według plotek, Cyberpunk 2077: Phantom Liberty może zadebiutować na przełomie czerwca i lipca, ale wciąż czekamy na ostateczną wiadomość od CD Projekt RED.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Cyberpunk 2077: Widmo wolności.

Źródło: Wccftech

Komentarze (176)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper