Gwiazdorska obsada w Niezniszczalni 4. Sylvester Stallone, Jason Statham, Megan Fox i 50 Cent na zwiastunie

Filmy/seriale
8205V
Niezniszczalni 4
Wojciech Gruszczyk | 07.06, 18:18

„Expend4bles” lub jak kto woli „Niezniszczalni 4” otrzymał pierwszy zwiastun, który potwierdza ostateczną datę premiery i może zachęcić niektórych widzów do zapoznania się z opowieścią. Na ekranie ponownie pojawi się wielu znanych aktorów.

Jason Statham, Dolph Lundgren, Randy Couture, Sylvester Stallone, Curtis „50 Cent” Jackson, Megan Fox, Tony Jaa, Iko Uwais, Jacob Scipio, Levy Tran czy też Andy Garcia wystąpią w najnowszym filmie akcji wyreżyserowanym przez Scotta Waugha.

Twórca „Need for Speed”, „Siła przetrwania” i „Akt odwagi” miał okazję współpracować z wieloma gwiazdami , by zaproponować widzom historię przeładowaną akcją.

„Niezniszczalni 4” postawi na kilka znanych w tej serii nazwisk, ale na ekranie nie zabraknie „nowej krwi”, czyli nowych członków zespołu z „nowymi stylami i taktykami”. Bohaterowie ponownie będą uzbrojeni i wykorzystają wszystkie swoje umiejętności, ponieważ to oni są „ostatnią linią obrony świata”.

„Niezniszczalni 4” wyląduje w kinach 22 września. Aktualnie seria wygenerowała ponad 804 mln dolarów, a produkcja wszystkich historii wyniosła zaledwie 272-282 mln dolarów, więc nic dziwnego, że możemy szykować się na kolejną opowieść.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (76)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper