Netflix pokazuje chaos w Europie. Zwiastun Nie otwieraj oczu: Barcelona wygląda świetnie

Filmy/seriale
1039V
Nie otwieraj oczu: Barcelona
Wojciech Gruszczyk | 05.06, 16:56

„Nie otwieraj oczu” okazał się wielkim sukcesem i choć długo czekaliśmy na kontynuację, to Netflix oficjalnie mówi o uniwersum. „Nie otwieraj oczu: Barcelona” otrzymał nowy zwiastun i materiał może zachęcić do nadciągającej historii.

W zeszłym miesiącu Netflix opublikował pierwszy trailer z „Nie otwieraj oczu: Barcelona”, ale teraz otrzymaliśmy znacznie bardziej rozbudowany zwiastun. Firma postanowiła pokazać początek apokalipsy w Hiszpanii.

„Nie otwieraj oczu: Barcelona” najwidoczniej nie zmienia założeń pierwszej części – ponownie ludzie nie będą mogli spoglądać na tajemnicze kreatury, które pojawiają się w świecie, ponieważ następnie zainteresowani popełniają samobójstwa. Na filmie zobaczycie kilka ciekawych scen.

Netflix potwierdził, że „Nie otwieraj oczu: Barcelona” zadebiutuje 14 lipca, ale aktualnie nie poznaliśmy dodatkowych informacji na temat kolejnych planów dotyczących tego IP. Mam jednak wrażenie, że odpowiedni wynik nadciągającej historii powinien sprawić, że widzowie otrzymają możliwość sprawdzenia, jak apokalipsa rozgrywa się w kolejnych krajach na całym świecie.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper