Łukasz Kucharski Łukasz Kucharski 09.11.2014 11:18
Kinowy Warcraft i pewien Lombax
757V

Kinowy Warcraft i pewien Lombax

Ludzie z Blizzard Entertainment podzielili się z nami nowymi informacjami dotyczącymi ekranizacji ich wielkiego dzieła. Warcraft, bo o nim mowa, zyskał kilka plakatów i konkretną listę postaci jakie zobaczymy na ekranie. 

Do premiery pozostało jeszcze sporo wieczorów przed konsolą lub innym sprzętem, ponieważ film trafi do kin 11 marca...2016 roku. Duncan Jones (Moon, Kod nieśmiertelności) pracuje w pocie czoła, by zapewnić nam godziwą rozrywkę. A tak prezentuje się obsada i ich fikcyjne odpowiedniki:

 

Travis Fimmel (Wikingowie) - Anduin Lothar

Toby Kebbell (Ewolucja Planety Małp) - Durotan

Ruth Negga (Shirley) - Lady Taria

Daniel Wu (Tai Chi 0) - Gul'Dan

Rob Kazinsky (Czysta krew) - Orgrim

Ben Foster (Ocalony) - Medivh

Ben Schnetzer (Złodziejka książek) - Khadgar

Clancy Brown (Skazani na Shawshank) - Blackhand

Dominic Cooper (Need for Speed) - Król Llane Wrynn

Paula Patton (Deja Vu) - Garona

 

Pozostaje tylko czekać na produkt końcowy albo przynajmniej pierwszy zwiastun. Przy okazji, w odmęty internetu trafiły również plakaty promujące widowisko od studia Legendary. Znajdziecie je poniżej.

 

Druga wartka informacja to pierwszy plakat do ekranizacji przygód szurniętego duetu Ratchet & Clank. Dzieło, za które odpowiada Jerrica Cleland (Animism), przypuści szturm na nasze gałki oczne już w przyszłym roku. Będzie to pełna animacja i nic nie stanęło na przeszkodzie, by głównym bohaterom użyczyli głosów James A. Taylor oraz David Kaye. Scenariusz powinien być zadowalający, ponieważ powstał w umyśle TJ Fixmana - autora historii, które znamy z gier.

 

Źródło: http://www.comingsoon.net/news/movienews.php?id=124874 oraz http://www.comingsoon.net/news/movienews.php?id=124895

Tagi: Blizzard clank duncan jones ekranizacja jerrica cleland legendary ratchet ratchet & clank warcraft