Spider-Man 4 rzeczywiście powstaje! Tom Holland potwierdził początek prac

Filmy/seriale
2328V
Spider-Man Tom Holland
Kajetan Węsierski | 03.06, 09:30

Zapewne wiele osób się ze mną zgodzi, iż "Spider-Man: No Way Home" był naprawdę dobrym filmem. Cóż, pojawiają się nawet głosy, że w czwartej fazie był nawet jednym udanym i takim, który nie ma się czego wstydzić. Jak wiemy, zrobiono go ze sporym rozmachem, zaprezentowano wielu lubianych aktorów i w konsekwencji dostaliśmy coś, co było niczym "Endgame" dla fanów komiksowych Pajączków.

Już samo zakończenie zwiastowało jednak, iż prawdopodobnie nie będziemy mieli do czynienia z rozstaniem Toma Hollanda z ikoniczną rolą. Z czasem pojawiały się plotki, a ostatnio nawet osoby związane z produkcją potwierdziły, że coś w kontekście czwartej części przygód Petera Parkera w Kinowym Uniwersum Marvela zaczyna się dziać. Teraz ciszę przerwał sam główny aktor, który niejako potwierdził to, o czym mogliśmy czytać w tygodniu:

Dalsza część tekstu pod wideo

Można powiedzieć, że mieliśmy pierwsze spotkania. Wstrzymaliśmy jednak prace w solidarności ze scenarzystami.

Tom nawiązuje tu oczywiście do strajku, który przybrał takich rozmiarów, iż ogarnął już niemal całe Hollywood, opóźniając powstanie całej masy produkcji. Dobrze jest jednak wiedzieć, że coś się rzeczywiście w kontekście kolejnego Spider-Mana dzieje, albowiem jakby nie spojrzeć, pomimo trzech pełnoprawnych produkcji, żadnej nie można jeszcze określić jako słabą, albo nie będącą w stanie sprostać oczekiwaniom fanów. Oby z kolejną było identycznie!

Źródło: Twitter - Discussing Film

Komentarze (15)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper