Przerażenie, zakłopotanie, strach i inne atrakcje. Czarne lustro powraca i zwiastun zachęca do 6. sezonu

Filmy/seriale
776V
Czarne Lustro 6
Wojciech Gruszczyk | 31.05, 16:12

Netflix zaprezentował nowości zmierzające na platformę w czerwcu i obok 3. sezonu „Wiedźmina”, widzowie mogą szykować się także na powrót serii „Czarne lustro”. Najnowszy zwiastun sprawi, że będziecie wyczekiwać na premierę.

Netflix długo nie rozwijał serii „Czarne lustro”, ale jak widać uniwersum powróci z odpowiednim przytupem. Korporacja właśnie opublikowała nowy zwiastun, który pokazuje każdą z historii.

Widzimy tutaj nowych bohaterów, a także interesujące wydarzenia. Charlie Brooker tym razem zaprosił do współpracy pięciu twórców, którzy przygotowali pięć zróżnicowanych opowieści – to nadal antologia, więc bez przeszkód możemy załączyć dowolną historię, by po prostu poznać jedną z przygód.

Interesująco na pewno zapowiada się opowieść, w której bohaterka odkryje, że na platformie SVOD pojawiła się historia „Joan jest okropna”, w innej sytuacji poznamy morderczynię, a nie brakuje także opowieści w kosmosie – w tej ostatniej historii wystąpi Aaron Paul, którego na pewno dobrze pamiętacie z „Breaking Bad”.

6. sezon „Czarnego lustra” zadebiutuje 15 czerwca. Korporacja w tym wypadku zapewni od razu całą historię.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper