Capcom wrzucił na rynek 2 z 3 najlepszych gier 2023 roku. Firma od lat stale oferuje znakomite tytuły

Gry
2514V
Capcom logo
Wojciech Gruszczyk | 30.05, 18:34

Od kilku godzin możecie sprawdzić naszą recenzję Street Fighter 6 i najnowsza bijatyka to kolejna bardzo mocna produkcja Capcomu. Firma od lat stale wrzuca na rynek świetne produkcje, które są doceniane przez graczy oraz dziennikarzy.

Od początku 2023 roku na rynku zadebiutowało kilka naprawdę mocnych gier i choć The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom cieszy się najlepszymi ocenami, to jednak okazuje się, że na dwóch pozostałych miejscach podium znajdują się produkcje Capcomu.

Japończycy w marcu zaoferowali odświeżony Resident Evil 4 Remake, który zdaniem Opencritic zebrał oceny na poziomie 92%, a dzisiejszy Street Fighter 6 powtórzył ten rezultat. W konsekwencji jeden producent i wydawca wrzucił na rynek dwie gry z zupełnie innych gatunków, które prezentują bardzo wysoki poziom i mogą zawalczyć o kilka nagród.

Gry oceny 2023 i mocna pozycja Capcomu

Na uwagę na pewno zasługuje fakt, że Capcom od dłuższego czasu nie zawodzi – ostatnie części serii Resident Evil również zostały bardzo dobrze przyjęte, a nie możemy także zapomnieć o uniwersum Monster Hunter, ponieważ gry pełne wielkich potworów również zapewniają najwyższą jakość.

Capcom oczywiście systematycznie wrzuca również na rynek mniejsze pozycje i nie wszystkie projekty odnoszą spektakularne sukcesy, ale jak widać korporacja potrafi stale oferować naprawdę mocne tytuły.

Następnymi grami Capcomu będą Exoprimal, Ghost Trick: Phantom Detective oraz Dragon's Dogma 2.

Źródło: Opencritic / Twitter (GermanStrands)

Komentarze (51)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper