Street Fighter 6 otrzymał oficjalny benchmark. Capcom zachęca do sprawdzenia gry

Gry
518V
Street Fighter 6
Wojciech Gruszczyk | 29.05, 20:58

Capcom gra ze społecznością Street Fightera w otwarte karty i firma chce mieć pewność, że każdy gracz jeszcze przed kupieniem bijatyki na PC będzie mógł sprawdzić, jak pozycja działa na jego komputerze. Firma przygotowała oficjalny benchamark.

Na przestrzeni ostatnich tygodni gracze mogli kilkukrotnie sprawdzić, jak działa i co oferuje Street Fighter 6. Capcom chętnie zapraszał zainteresowanych na testy, podczas których społeczność miała okazję wyskoczyć na areny i sprawdzić swoje umiejętności w kolejnych bitwach.

W ostatnim czasie na rynek trafiło kilka gier, które fatalnie działały na PC, więc Capcom postanowił w ciekawy sposób zareagować. Gracze mogą pobrać z oficjalnej strony gry benchmark, który ustali, w jakiej płynności Street Fighter 6 zadziała na komputerach.

Po pobraniu pliku i włączeniu aplikacji, klienci otrzymają konkretne dane, które powinny pomóc graczom zainteresowanym rozgrywką w Street Fighter 6 na PC. Jeśli obawiacie się, czy Wasz sprzęt zapewni rywalizację na odpowiednim poziomie, to na pewno warto włączyć benchmark.

Narzędzie STREET FIGHTER 6 Benchmark Tool monitoruje rozgrywkę w demo STREET FIGHTER 6 i oblicza wynik, który wskazuje wydajność komputera. Wyniki testów porównawczych zostaną wyświetlone w następujący sposób, przy czym wynik 91 lub wyższy wskazuje, że komputer może z łatwością grać w grę.

Firma przypomina także wymagania sprzętowe:

Street Fighter 6 wymagania sprzętowe

Źródło: Street Fighter 6

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper