Blade Runner 2099 również opóźniony. Kolejna produkcja zaliczy obsuwę z powodu strajku

Filmy/seriale
2440V
Blade
Kajetan Węsierski | 27.05, 09:30

Trwający obecnie strajk scenarzystów nieustannie zbiera swoje żniwo. Właściwie każdego dnia pojawiają się nowe informacje na temat całego wydarzenia, a my otrzymujemy kolejne doniesienia na temat produkcji, które niestety zaliczą opóźnienie. Jest to jednak sytuacja, którą trudno oceniać z zewnątrz - nie będąc w to wszystko zaangażowanym. Nam pozostaje liczyć, że sytuację uda się jak najprędzej załagodzić, a obie strony dojdą do porozumienia.

Tymczasem trzeba jednak mierzyć się z rzeczywistością. A ta jest taka, iż wczoraj wieczorem przekazano, że kolejna niezwykle wyczekiwana pozycja zaliczy obsuwę spowodowaną obecnym stanem rzeczy. Tym razem trafiło na kolejną część kultowej serii, "Blade Runnera 2099". Prace nad sequelem do „Blade Runnera 2049” zostały potwierdzone jeszcze we wrześniu ubiegłego roku, gdy konkretnie opowiedział o niej sam Vernon Sanders.

Gwoli przypomnienia warto napisać, że „Blade Runner 2099” to pierwszy serial live-action w uniwersum, który jeszcze w dniu premiery trafi na Prime Video. I choć pierwsze plotki sugerowały, że debiut przypadnie jeszcze na ten, albo przynajmniej przyszły rok, to biorąc pod uwagę to, co się obecnie dzieje, nie możemy być o tym wcale tak przekonani. Niemniej, trzeba zwyczajnie uzbroić się w odpowiednie pokłady cierpliwości.

Źródło: Twitter - Discussing Film

Komentarze (24)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper