Ghostwire: Tokyo trafi do Humble Choice. Gracze zgarną 8 gier w bardzo dobrej cenie

Gry
466V
Ghostwire: Tokyo
Wojciech Gruszczyk | 26.05, 19:25

Jedna z ostatnich produkcji Tango Gameworks będzie dostępna w ramach kolejnej oferty. Ghostwire: Tokyo zmierza do czerwcowego Humble Choice, więc już w przyszłym tygodniu gracze będą mogli zapoznać się z ciekawą pozycją.

Ghostwire: Tokyo w zeszłym roku zadebiutowało na PlayStation 5 oraz na komputerach osobistych, a w kwietniu odbyła się premiera na Xboksach Series X|S. Deweloperzy wykorzystując okazję wrzucenia przygody na sprzęt Microsoftu, zaproponowali graczom dużą, bezpłatną aktualizację. Jednocześnie tytuł został udostępniony w PlayStation Plus oraz Xbox Game Pass.

Teraz możemy potwierdzić, że Ghostwire: Tokyo zmierza do czerwcowego Humble Choice – jest to pierwsza z ośmiu produkcji, które zostaną zaoferowane graczom w przyszłym tygodniu.

Wygląda na to, że czerwcowy pakiet Humble Choice będzie zawierał Ghostwire Tokyo wraz z 7 innymi grami. Majowy pakiet jest obecnie dostępny w cenie 11,99$.

Jest to naprawdę dobra wiadomość dla graczy, którzy nie zamierzają ogrywać Ghostwire: Tokyo w ramach abonamentów i chcą wrzucić do swojej biblioteki cyfrową wersję gry.

Warto pamiętać, że klienci nadal mogą skorzystać z Humble Choice na maj – w tym wypadku odbierzecie Warhammer 40,000: Chaos Gate - Daemonhunters, Spiritfarer: Farewell Edition, Bendy and the Dark Revival, Operation: Tango, Windjammers 2, Builder Simulator, Behind the Frame: The Finest Scenery oraz The Invisible Hand.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Ghostwire: Tokyo.

Źródło: Wario64

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper