PlayStation szykuje grę-niespodziankę? Tytuł ma zadebiutować w lipcu

Gry (plotka)
2065V
PlayStation logo
Wojciech Gruszczyk | 26.05, 13:58

Sony może wkrótce bardzo pozytywnie zaskoczyć graczy, którzy czekają na kolejne gry PlayStation na PC. Firma powinna w najbliższych dniach ujawnić następny tytuł, ponieważ w lipcu ma odbyć się premiera kolejnej produkcji PlayStation Studios.

Sony nie zdecydowało się na wielką prezentację tytułów first-party na PlayStation Showcase, ale bardzo możliwe, że w najbliższych dniach odbędzie się pokaz kolejnej gry japońskiej korporacji. 

The Snitch potwierdził u swoich źródeł, że Japończycy mają szykować pokaz następnej gry PlayStation, która trafi na komputery osobiste – zdaniem insidera propozycja ma zadebiutować już w lipcu i jest to produkcja z segmentu AAA.

The Snitch nie wchodził w szczegóły, ale bardzo możliwe, że jest to Ratchet & Clank: Rift Apart, Demon's Souls, Ghosts of Tsushima lub nawet Horizon Forbidden West. Jeśli miałbym obstawiać – w następnej kolejności Sony powinno zaproponować graczom grę Insomniac Games. 

W swoim czasie pojawiły się już plotki, według których Nixxes rozpoczęło przygotowanie portu Ratcheta na komputery osobiste, ale kolorowa przygoda wciąż nie została zaprezentowana. 

Sony może wykorzystać Summer Game Fest, by przedstawić tytuł szerokiej publice.

Źródło: dsogaming

Komentarze (66)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper