Data premiery Assassin’s Creed Mirage ujawniona przez Japończyków? Gra może zmierzyć się z polskim tytułem

Gry
1395V
Assassin's Creed
Wojciech Gruszczyk | 24.05.2023, 17:32

CI Games może mieć spory problem. Potwierdzają się plotki dotyczące daty premiery Assassin’s Creed Mirage, więc najwidoczniej tytuł opracowany przez Hexworks zadebiutuje w podobnym terminie, jak najnowsza produkcja Ubisoftu.

Wielki pokaz Assassin’s Creed Mirage odbędzie się w czerwcu i zapewne podczas nadchodzącego Ubisoft Forward Live poznamy ostateczną datę premiery gry. Jak się jednak okazuje – kolejne źródło jest przekonane, że przygoda zadebiutuje w połowie października.

Dalsza część tekstu pod wideo

Redakcja Gematsu podała dalej wiadomość, która potwierdza, że jeden z japońskich sklepów ustawił datę premiery Assassin’s Creed Mirage na 12 października. Zazwyczaj firmy z tego kraju nie wykonują takich ruchów, gdy nie posiadają ostatecznej i zarazem potwierdzonej informacji przez wydawcę. 

Japońscy sprzedawcy detaliczni podali datę premiery Assassin's Creed Mirage na 12 października. (Japońscy sprzedawcy zazwyczaj nie podają daty premiery, chyba że jest ona oficjalna. Innymi słowy, placeholdery nie mają tu nic do rzeczy). Data premiery nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona przez Ubisoft.

Ta sytuacja może być problematyczna dla CI Games, które w zeszłym tygodniu poinformowało, że Lords of the Fallen zadebiutuje 13 października. Pozornie gry reprezentują inne gatunki, jednak bez wątpienia wielu fanów wymagających przygód chętnie zapoznaje się z następnymi odsłonami serii Assassin’s Creed. 

Assassin’s Creed Mirage jest również bardzo oczekiwaną częścią, ponieważ ostatnia gra w tym uniwersum zadebiutowała w 2020 roku i jednocześnie najnowszy tytuł ma przywrócić kilka rozwiązań z pierwszych odsłon serii, co jest ciepło przyjęte przez wielu graczy.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Assassin's Creed Mirage.

Źródło: gematsu

Komentarze (34)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper