Metal Gear Solid 3 Remake OFICJALNIE! Nadciąga także Metal Gear Solid: Master Collection - Volume 1

Gry
7303V
MGS 3 Remake
Wojciech Gruszczyk | 24.05, 23:38

Konami sięga po kolejne wielkie IP. Japończycy przywrócili już do życia Silent Hill, a teraz nadszedł czas na Metal Gear Solid. Na PlayStation Showcase zobaczyliśmy pierwszy zwiastun oczekiwanej od dawna gry.

W ostatnich miesiącach pojawiło się szereg plotek, według których Konami zamierza przywrócić do życia swoje najmocniejsze IP – Silent Hill, Metal Gear Solid i Castlevania. Japońska korporacja podobno nie zamierza pracować nad rozwojem uniwersów w pojedynkę i chce udzielać licencji na przygotowanie gier. Silent Hill jest tego najlepszym potwierdzeniem, ponieważ w ubiegłym roku poznaliśmy kilka gier z tego IP, które są rozwijane przez deweloperów z różnych krajów.

Teraz jednak nadszedł czas na markę Metal Gear Solid i po latach oczekiwania możemy sprawdzić nowy zwiastun z cenionej serii.

Metal Gear Solid na PlayStation Showcase!

Potwierdziły się wszystkie plotki – nadciąga pełne odświeżenie Metal Gear Solid 3 (zwany Metal Gear Solid Delta: Snake Eater) oraz Metal Gear Solid: Master Collection - Volume 1. Sama nazwa kolekcji sugeruje, że możemy oczekiwać następnych zestawów, które zapewnią graczom kolejne przygody z tego uniwersum. Pierwszy pakiet zadebiutuje jesienią.

Metal Gear Solid 3 Remake trafi na PS5, XSX|S i PC.

Metal Gear Solid: Master Collection - Volume 1

Źródło: PlayStation Showcase

Komentarze (210)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper