Final Fantasy XVI błyszczy na zwiastunie premierowym. Ta gra wykorzystuje pełny potencjał PS5

Gry
1036V
Final Fantasy XVI
Wojciech Gruszczyk | 24.05, 22:31

Square Enix chętnie promuje swoją kolejną wielką produkcję na imprezie Sony. Dzisiaj możemy spojrzeć na świeży zwiastun Final Fantasy XVI, który powinien zainteresować wielu fanów PlayStation – w końcu gra zmierza wyłącznie na PS5.

29 dni pozostało do premiery Final Fantasy XVI. Jest to niezwykle wyczekiwana propozycja Square Enix, ponieważ Japończycy pierwszy raz w historii zaoferują nową przygodę z tego uniwersum, która będzie dostępna wyłącznie na PlayStation 5 – deweloperzy mają wykorzystać potencjał konsoli Sony. Tytuł będzie również ważną opowieścią dla fanów IP z Polski, ponieważ gracze mogą liczyć na rodzimą lokalizację (napisy).

Final Fantasy XVI zaprosi graczy do fantastycznego świata Valisthea, w którym tajemnicza plaga zaprzepaściła budowany od lat pokój pomiędzy królestwami. Głównym bohaterem gry został Clive Rosfield, czyli pierworodny syn Arcyksięcia Rosarii – jego młodszy brat został naznaczony znakiem Feniksa, przez co ma otrzymać potężną moc i tym samym będzie wykorzystany jako broń.

Final Fantasy XVI na PlayStation Showcase!

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Final Fantasy XVI.

Źródło: PlayStation Showcase

Komentarze (22)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper