The Callisto Protocol z nowym, arcade'owym trybem i systemem rankingowym. Riot Mode w detalach

Gry
846V
The Callisto Protocol
Bartosz Dawidowski | 23.05, 10:04

Autorzy The Callisto Protocol mocno rozwijają swój kosmiczny survival horror. Po ekstremalnie brutalnym trybie zabawy, który został dodany w aktualizacji 5.01 w kwietniu pora dzisiaj na kolejny, nowy moduł rozgrywki.

Już dzisiaj (23 maja) zostanie opublikowany nowy tryb zabawy w The Callisto Protocol. Chodzi o dodatek pt. Riot Mode, w którym zmierzymy się z falami przeciwników, w coraz wyższym natężeniu i z większym stopniem wyzwania. Za przeżycie jak najdłużej w Riot Mode otrzymywać będziemy kredyty, które następnie wydamy na ulepszenia dostępne wyłącznie w tym trybie. Na arenie starć znaleźć też będzie można skrzynki z łupami.

Dalsza część tekstu pod wideo

Deweloperzy podkreślają, że Riot Mode ma arcade'owy smak, zupełnie inny od podstawowego wydania The Callisto Protocol. Autorzy mówią o zredukowaniu elementów spowalniających głównego bohatera czy dodaniu "power-upów", takich jak tymczasowo nieskończona amunicja.

Ważną częścią Riot Mode jest system rankingowy, w którym znajdziemy naszą pozycję i wynik (High Score), sprawdzając jak wypadamy na tle innych graczy.

Dodatek z Riot Mode zostanie opublikowany dzisiaj i będzie dostępny bez dodatkowych opłat dla posiadaczy The Callisto Protocol Deluxe Edition, Season Pass. DLC będzie też można kupić w ramach Riot Bundle.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do The Callisto Protocol.

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2023/05/22/the-callisto-protocol-new-dlc/

Komentarze (41)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper