Sekiro: Shadows Die Twice i Ghost of Tsushima mają powrócić jako anime. Zapowiedź odbędzie się „wkrótce”

Filmy/seriale
1278V
sekiro
Wojciech Gruszczyk | 19.05.2023, 20:06

PlayStation i Activision mogą w najbliższych dniach ogłosić dwie ciekawe produkcje, ponieważ Sekiro: Shadows Die Twice i Ghost of Tsushima mają powrócić, ale w formie... anime. Wiadomość pochodzi z ciekawego źródła, więc wiele na to wskazuje, że możemy oczekiwać przygód.

Anime News Account już kilka dni temu sugerowało, że powstaje produkcja anime na podstawie jednego z IP PlayStation. Na początku pojawił się teaser, który sugerował przygodę w świecie Ghost of Tsushimy, ale następna wiadomość potwierdziła ciekawą sytuację – powstają dwie produkcje. 

Dalsza część tekstu pod wideo

Dwie gry o samurajach doczekają się anime – jedna to produkcja cross-platformowa, a druga produkcja dostępna wyłącznie na PlayStation. W następnym poście otrzymaliśmy potwierdzenie.

GRA WIDEO: "Sekiro : Shadows Die Twice" Zapowiedź anime już wkrótce! Wyprodukuje je oczywiście japońskie studio.

Na więcej szczegółów musimy zaczekać, ale pozostaje mieć nadzieję, że Sekiro powróci nie tylko w formie anime. To świetne IP, które powinno zostać rozbudowane – chętnie zobaczyłbym drugą część... i w zasadzie trudno sobie wyobrazić, by zdecydowano się na przygotowanie takiej opowieści bez rozwoju kolejnej gry.

W przypadku Ghost of Tsushimy również nie otrzymaliśmy oficjalnej informacji, ale w tym wypadku pojawiło się już kilka przecieków, które sugerują, że deweloperzy od kilku lat pracują nad grą.

Źródło: Resetera

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper