Gwiezdne wojny niespodzianką Ubisoftu na najbliższe miesiące? Wydawca może zaskoczyć

Gry (plotka)
1986V
Mandalorian (2019)
Iza Łęcka | 17.05.2023, 07:29

Francuski producent i wydawca może niezwykle pozytywnie zaskoczyć graczy. Podczas spotkania z inwestorami zapowiedziano, że w planach na aktualny rok finansowy jest jeszcze jedna produkcja. Plotki zwiastują rozbudowę uniwersum Gwiezdnych wojen.

W ciągu ostatniego roku Ubisoft nie dostarczył wielu znakomitych i przyciągających uwagę gier, co odbiło się na rezultatach finansowych firmy. Wczoraj przedstawiciele przedsiębiorstwa przedstawili jednak ambitne plany na następne miesiące – do 31 marca 2024 roku zadebiutuje aż osiem tytułów.

Dalsza część tekstu pod wideo

Obok takich produkcji jak Assassin's Creed Mirage, Avatar: Frontiers of Pandora oraz Skull & Bones na liście znalazła się także „kolejna wielka gra”.

Francuzi nie wnikali w szczegóły, które mogły zostać ujawnione przez dziennikarza Kotaku. Ethan Gach uważa, że tajną pozycją Ubisoftu może być produkcja sięgająca do uniwersum Gwiezdnych wojen. Zespół odpowiedzialny za The Division podobno nie doświadczył większych trudności podczas rozwoju projektu, dlatego wydawca planuje jak najszybszą premierę.

Ubisoft twierdzi, że do końca roku fiskalnego wyda Assassins' Creed Mirage, Skull and Bones, Avatar i "kolejną dużą grę". 

Mogą to być Gwiezdne wojny. Słyszałem, że prace nad grą idą dobrze i firma chce ją jak najszybciej wydać.

Jeśli wiadomość okaże się zgodna z prawdą, to francuski gigant będzie miał naprawdę gorący okres, bowiem nie tylko zaoferuje graczom oczekiwaną część serii Assassin's Creed, ale także rozwijane od lat pozycje z dwóch popularnych uniwersów – Avatara oraz Gwiezdnych wojen.

Na potwierdzenie powyższych doniesień musimy jednak zaczekać do 12 czerwca. W tym dniu odbędzie się Ubisoft Forward.

Źródło: Gamespot

Komentarze (49)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper