Disney+ ze zmianami w abonamencie w Polsce. Klienci nie mogą liczyć na oczekiwaną promocję

Filmy/seriale
5923V
Disney Plus Logo
Wojciech Gruszczyk | 16.05, 17:59

Disney+ zadebiutował w zeszłym roku i dzięki proponowanej ofercie wielu klientów zdecydowało się wykupić abonament na rok z góry. Teraz jednak nadszedł czas, w którym zainteresowani będą musieli ponownie zapłacić za dostęp do oferty, ale niestety tym razem zainteresowani nie skorzystają z promocji.

14 czerwca odbyła się premiera Disney+ w Polsce, więc w połowie przyszłego miesiąca klienci, którzy skorzystali z rocznego abonamentu będą musieli ponownie zapłacić za dostęp do usługi. Tutaj jednak pojawiają się pewne problemy, ponieważ zainteresowani nie będą mogli od razu kontynuować 12-miesięcznej subskrypcji. 

Dalsza część tekstu pod wideo

Korporacja rozsyła do klientów wiadomości, według których użytkownicy będą mogli od przyszłego miesiąca płacić 28,99 zł za dostęp do SVOD na miesiąc i dopiero po pierwszej opłacie otrzymają możliwość wykupienia Disney+ na rok.

Redakcja WirtualneMedia potwierdza jednak ważną wiadomość – Disney nie zamierza powrócić z ofertą 12 miesięcy w cenie 8 miesięcy, dzięki której roczny dostęp do usługi kosztował zaledwie 229 zł.

Teraz zainteresowani będą mogli wykupić Disney+ na rok za 289,90 zł (24 zł na miesiąc) lub zainteresowani zapłacą po 28,99 zł za miesięczny abonament (347,88 zł na rok). 

Oferta na 12 miesięcy i tak wychodzi taniej od płacenia za każdy miesiąc osobno (57,98 zł), ale tym razem nie skorzystamy już z naprawdę dobrej promocji, którą Disney w zeszłym roku powitał klientów.

Źródło: wirtualnemedia

Komentarze (73)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper