Szef PlayStation Studios odwiedził twórców God of War. Fani oczekują nowej przygody Kratosa

Gry
1171V
God of War Ragnarok Kratos
Wojciech Gruszczyk | 16.05, 20:34

Santa Monica Studio w zeszłym roku zaproponowało graczom God of War Ragnarok, więc raczej nie możemy oczekiwać, że studio nagle przedstawi kolejną grę, ale Hermen Hulst odwiedził zespół i nie ukrywa zadowolenia z nowego projektu zespołu first-party.

God of War Ragnarok to ostatni hit PlayStation, ale jak wiadomo Hermen Hulst odwiedza teraz kolejne studia japońskiej korporacji, by przekonać się, co tak naprawdę deweloperzy szykują. Zapewne właśnie z powodu takiej wizyty zdecydowano się zamknąć zespół odpowiedzialny za Concrete Genie.

Santa Monica Studio nie musi obawiać się o swoją przyszłość, ale Hermen Hulst również odwiedził zespół odpowiedzialny za God of War. Szef PlayStation Studios pokazał statuę Kratosa i Atreusa, a następnie dodał:

Dziękuję, że mnie zaprosiliście @SonySantaMonica. Jestem całkowicie zainspirowany tym, co dzisiaj zobaczyłem.

Gracze szybko połączyli informacje ze zdjęciami i uważają, że Hermen Hulst miał dzisiaj okazję zobaczyć nową część serii God of War lub przynajmniej zarys nowej opowieści, która od pewnego czasu jest realizowana w zespole.

God of War Ragnarok otrzymało otwarte zakończenie, dzięki któremu deweloperzy mogą zaprosić społeczność w różne miejsca. Wśród komentarzy nie brakuje opinii dotyczących nowej przygody Kratosa w mitologii egipskiej – jak wiadomo Santa Monica Studio chciało zaproponować graczom taką przygodę, ale ze względu na projekt Ubisoftu, twórcy podążyli drogą mitologii nordyckiej.

Źródło: Hermen Hulst

Komentarze (32)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper