Darmowy telewizor z 2 ekranami. Firma proponuje nietypowe rozwiązanie i chce zaskoczyć klientów

Technologie
2610V
Telly darmowy TV
Wojciech Gruszczyk | 15.05, 14:02

Chcielibyście otrzymać nowoczesny telewizor za darmo? Pewnie niektórzy czytelnicy PPE byłoby zainteresowanych powieszeniem na ścianie bezpłatnego TV, ale... zgodzilibyście się na stałe wyświetlanie reklam?

Firma Telly wpadła na nietypowy rozwiązanie – korporacja chce dostarczyć do domów zainteresowanych klientów telewizory za darmo. Wszystko za sprawą konstrukcji oraz pomysłu, ponieważ są to tak naprawdę dwa ekrany, które zostaną przedzielone soundbarem i na mniejszym wyświetlaczu stale będą pojawiać się reklamy.

Główny ekran to 55-calowy panel 4K HDR pracujący na systemie TellyOS, który choć nie obsługuje popularnych platform streamingowych, to jednak firma dostarczy do użytkowników sprzęt z odtwarzaczem (dongle) 4K Android TV i to za jego pomocą włączymy przykładowo Netflix czy też Prime Video.

Firma przygotowała dodatkowy „Smart Display”, który znajduje się pod dołączonym soundbarem i w tym miejscu pojawią się reklamy, ale także informacje dotyczące pogody, ceny akcji, wiadomości czy też wyniki meczów sportowych – użytkownicy będą mogli ustawić różne widgety.

Telly darmowy TV projekt

W miejscu głośnika znajduje się kamera, która ma zapewnić za darmo zaawansowane programy fitness, 40 różnych gier oraz opcję współpracy z popularnymi serwisami muzycznymi – firma przygotowała „osłonę prywatności”, z której bez problemu skorzystają klienci. Telly zadbało także o asystenta głosowego.

Nie dajcie się zwieść darmowej ofercie. To zdecydowanie najbardziej zaawansowany telewizor, jaki kiedykolwiek powstał” – powiedział Ilya Pozin, współzałożyciel Pluto TV.

Telly jeszcze latem chce wysłać do użytkowników 500 000 darmowych urządzeń – zainteresowani muszą wypełnić wniosek na stronie i następnie zainstalować aplikację na smartfonie, by zakończyć proces rejestracji.

Źródło: The Verge

Komentarze (36)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper