Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.10.2014 17:23
Shuhei Yoshida wypowiedział się w sprawie DriveClub!
1962V

Shuhei Yoshida wypowiedział się w sprawie DriveClub!

Problemy Driveclub trwają. Twórcy wciąż pracują, aby naprawić tytuł i zapewnić graczom jak najlepsze wrażenia z produkcji, ale wszystko trwa już bardzo długo. Z tego powodu w sprawie postanowił wypowiedzieć się Shuhei Yoshida. 

Prezes Sony Computer Entertainment Worldwide Studios postanowił zainteresować się sprawą i wyjaśnić graczom całe zamieszanie. Pewnie nie na taką informację czekacie – bo nadal nie mamy klarownych informacji wersji z PlayStation Plus – ale jak widać tematem jest zainteresowana nawet jedna z najważniejszych osób w Sony.

Witam wszystkich,

Chcę przedstawić Państwu najnowsze informacje dotyczące DriveClub. Niestety, droga od premiery była bardzo trudna i jest nam naprawdę przykro, że wielu z Was nie było w stanie w pełni cieszyć się DriveClub.

Evo pracuje przez całą dobę, aby naprawić problemy i mamy wdrożone dodatkowe środki inżynieryjne, które mają pomóc jak najszybciej rozwiązać pozostałe problemy. Niestety, wszystko trwa dłużej niż przewidywaliśmy i nie możemy podać dokładnego terminu, kiedy problemy zostaną naprawione. W dalszym ciągu będziemy informować Państwa o postępach i najnowsze wiadomości można znaleźć na Facebooku DriveClub.

Jesteśmy świadomi, że wielu graczy jest rozczarowanych, ponieważ nie doczekali się obiecanej wersji z PlayStation Plus. Naszym priorytetem jest zapewnienie państwu jak najlepszych wrażeń podczas gry w DriveClub. Duża ilość nowych graczy, którą przyniesie wersja z PS Plus dodatkowo obciąży serwery i nie jesteśmy przekonani, czy w tej sytuacji możemy zagwarantować najlepsze doświadczenie w grze Online. Dopóki nie możemy zapewnić tego, że każdy będzie mógł cieszyć się w pełni grą Online, wydanie wersji z PlayStation Plus będzie odroczone do odwołania.

W imieniu WWS jesteśmy ogromnie wdzięczni za cierpliwość i dziękujemy za nieustające wsparcie. Ponownie serdecznie przepraszamy za opóźnienie. Jesteśmy zobowiązani do dostarczenia Wam jak najlepszego doświadczenia wyścigów na PlayStation 4 – ale na to musimy jeszcze trochę zaczekać.

Dzięki,
Shu

Źródło: Twitter

Tagi: