Star Wars Visions 3 już powstaje! Twórcy nie zamierzają tracić czasu

Filmy/seriale
789V
Star Wars Visions
Kajetan Węsierski | 06.05.2023, 14:30

Czy "Star Wars: Visions" to jedno z najlepszych niekanonicznych dzieł związanych z marką Gwiezdnych Wojen? Cóż, prawdopodobnie tak! A dla wielu osób będzie to po prostu jedna z najlepszych produkcji bazujących na uniwersum wykreowanym dekady temu przez George'a Lucasa. Pierwszy sezon okazał się ogromnym hitem, zdobywając serca widzów i znakomite oceny, a drugi tylko podtrzymał tę tendencję, ponownie zachwycając.

I być może podobnie będzie z trzecim! Zgodnie z informacjami, które pojawiają się od wczoraj w Internecie, studio odpowiedzialne za animowaną antologię nie zamierza robić sobie przerwy na świętowanie ogromnego sukcesu drugiego sezonu, który zadebiutował dosłownie dwa dni temu. Bynajmniej! Według doniesień, twórcy rozpoczęli już prace nad trzecią pulą odcinków, aby tylko zaoferować możliwie najwyższy poziom wyczekującym fanom.

Dalsza część tekstu pod wideo

To pokazuje tylko, z jak ambitną ekipą mamy do czynienia! I pozostaje nam się cieszyć, oraz liczyć na to (patrząc przez nieco przyciemnione okulary), że w żaden sposób nie odbije się to jakości. Jeśli nie jest to pogoń za sukcesem związana z naciskiem osób decyzyjnych, a po prostu chęć zaspokojenia fanów oraz własnych ambicji, to być może kolejne epizody dostaniemy szybciej niż myślimy, a ich jakość ponownie rzuci na kolana!

Źródło: Twitter - Discussing Film

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper