SKLEP
redakcja PPE redakcja PPE 04.11.2014 10:49
Nowość na rynku konsol + Wii U w ofercie
2460V

Nowość na rynku konsol + Wii U w ofercie

Zawsze chciałeś mieć nową konsolę? To tak, jak my. Wydałeś więc sporo kasy na nowy sprzęt i banan nie schodził Ci z twarzy – przynajmniej do czasu, kiedy spojrzałeś w sklepie na półkę z grami. 
Dobry hit czy nowość to kolejny spory wydatek. A ile można grać w jedną grę? Znowu wydać kolejne dwie stówki? Czy bawić się najpierw w sprzedawanie starej gry? Ech, odechciewa się na samą myśl. Wolisz więc nie kupować konsoli. 
 
Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – teraz nie musisz już martwić się o pieniądze na gry. Ba! Nie musisz nawet wydawać dużej kasy na konsolę! Wystarczy odwiedzić www.icando.pl – serwis, w którym kupisz konsolę w abonamencie i... grasz, ile chcesz.
 
Co to za cudo, ten abonament? Pewnie pierwsze skojarzenie przywodzi na myśl kartę SIM i komórkę. Nic z tych rzeczy. To po prostu konsola, którą spłacasz w miesięcznych ratach, a do tego masz jeszcze w cenę wliczoną wymianę gry na inną i to nawet 5 razy w miesiącu! Co prawda tylko jedna wymiana miesięcznie jest za darmo, nikt jednak nie każe Ci wymieniać gier 5 razy w miesiącu. Może wystarczy Ci jedna gra na 30 dni? Dodatkowa wymiana to tylko opcja, nie obowiązek.
 
Jakie mamy konsole do wyboru? Najfajniejsze!
  • PlayStation 4
  • PlayStation 3
  • Nintendo 3DS XL
  • Nintendo 2DS 
Umowę zawierasz z nami na 12 lub 18 miesięcy. Wysokość opłaty miesięcznej jest różna i zależy od konsoli oraz okresu umowy. Gier mamy dużo do każdej z konsol. Z nami nudził się nie będziesz.
 
Jak to działa? Banalnie prosto. Rejestrujesz się na stronie www.icando.pl, podajesz dane osobowe (musisz być pełnoletni), wybierasz opcję abonamentu i czekasz na naszą decyzję. Poza konsolą możesz wybrać również grę, jaką chcesz otrzymać razem ze sprzętem. Sam zdecyduj, w co chcesz grać. 
 
Wypełnienie wniosku zajmuje tylko 3 minuty. Co dalej? Wraz z pozytywną decyzją otrzymasz od nas w mailu wzór umowy i regulamin. Możesz wcześniej zapoznać się z tymi dokumentami na stronie www.icando.pl. 
 
Jeśli wszystko się zgadza i nie masz zastrzeżeń, weź swój dowód osobisty i udaj się do naszego sklepu w mieście, jaki wskazałeś we wniosku. Na razie jesteśmy obecni w 4 miastach: Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Kaliszu. Dopiero startujemy i „macamy rynek”, ale chcemy szybko rozbudować swoją sieć. Wszystko zależy od tego, jak wielu graczy takich jak Ty będzie z nami współpracować.
 
Z naszego sklepu wyjdziesz z gotową do zabawy konsolą i grą. Co miesiąc otrzymasz od nas na maila fakturę z kwotą do zapłaty. Dla jej uwiarygodnienia wyślemy Ci też SMS-a z wiadomością.
 
Zawsze możesz też sprawdzić kwotę faktury, logując się na www.icando.pl do swojej Strefy Klienta. To właśnie stamtąd zamawiasz grę, którą chcesz otrzymać w ramach wymiany. Sam się przekonasz, że proces jest banalnie prosty w obsłudze. 
 
Jak działa wymiana? Logujesz się na www.icando.pl, wybierasz interesujący Cię tytuł gry i zamawiasz – proste? Otrzymasz od nas maila (jeśli będziesz chciał, także SMS-a) z informacją, że gra czeka na odbiór. Tylko nie zapomnij zabrać swojej gry do wymiany. Wymianie podlegają tylko gry obecne w naszej ofercie.
 
Nasze zasady są proste i przejrzyste – stałe opłaty, niezmienne w trakcie trwania umowy zasady. Icando.pl stworzyli gracze dla graczy. Zamiast wydawać setki złotych naraz, można płacić w niskich ratach, zapewniając sobie stały dostęp do gier. Nigdy nie zaskoczy Was wysokość raty miesięcznej – maksymalna kwota płatności w całym okresie umowy jest znana z góry. Zapraszamy do weryfikacji naszej oferty w praktyce. 
 

AKTUALIZACJA: Od dzisiaj w ofercie dostępne jest również Wii U.  

Materiał sponsorowany

Tagi: icando reklama

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Miesięcznik PSX Extreme