Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.10.2014 20:32
Nowe wieści dotyczące DriveClub - twórcy optymalizują serwery
1351V

Nowe wieści dotyczące DriveClub - twórcy optymalizują serwery

Deweloperzy z Evolution Studios wciąż walczą z przeciwnościami losu i próbują postawić na nogi swój najnowszy projekt. Właśnie otrzymaliśmy najnowszą informację od twórców, jednak jestem pewien, że nie na taką wiadomość czekacie.

Saga problemów Driveclub nadal trwa. Premiera produkcji odbyła się już trzy tygodnie temu, a przedstawiciele Evolution Studios nieustannie próbują naprawić kod sieciowy pozycji. To zadziwiające ile może trwać naprawienie gry, która w pierwotnym planie miała zadebiutować na rynku w zeszłym roku.

Tak prezentuję się najnowsze oświadczenie:  

Witamy wszystkich,

Wiemy, że w ostatnim czasie nie publikowaliśmy informacji, ale chcieliśmy zaoferować graczom wieści, które będą miały znaczący wpływ na rozgrywkę w DriveClub. Wiadomości zwrotne, które od Was otrzymujemy są bezcenne dla zespołu, ponieważ umożliwiają nam zajmowanie się głównymi problemami tak szybko jak to tylko możliwe.

Według naszych informacji większość z Was może już normalnie brać udział w rozgrywce Online oraz wyścigach. Zwiększona stabilność serwerów oznacza, że statystyki oraz osiągnięcia są skutecznie aktualizowane, więc mamy nadzieję, że czerpiesz radość ze zwiększania swojego doświadczenia i porównywania wyników z przyjaciółmi oraz graczami z całego świata.

Dzisiejszego dnia wydaliśmy również aktualizację serwerów w celu optymalizacji systemu wyszukiwania rywali, więc teraz gracze będą dopasowywani na podstawie typu połączenia, co oznacza, że matchmaking będzie wiarygodny. Ta aktualizacja poprawia także kilka błędów, które pojawiły się w klubach i nie pozwalały graczom opuszczać lub dołączać do klubów.

Nadal będziemy ulepszać serwery i kolejna istotna aktualizacja pojawi się w tym tygodniu. Patch poprawi łączność i zapewni ogólne, lepsze wrażenia.

Dziękujemy za wsparcie i będziemy Wam dostarczać nowe wiadomości tak szybko jak to tylko możliwe.  

 

Źródło: https://www.facebook.com/driveclubofficial

Tagi: driveclub evolution studios problemy serwery Sony