Nie uwierzysz, co jeszcze skrywa Red Dead Redemption 2. Gracz odkrył smutną prawdę

Gry
15982V
ddd #2
Łukasz Musialik | 01.05.2023, 10:47

Red Dead Redemption 2 to gra wydana w 2018 roku przez Rockstar Games na PlayStation 4, Xbox One i PC. Jest to prequel pierwszej części gry i opowiada historię Arthura Morgana i gangu Van der Lindego na Dzikim Zachodzie. Gra oferuje ogromny i bogaty świat, idealny do eksploracji. Niektóre z jego sekretów są jednak tak dobrze ukryte, że można je zauważyć dopiero po kilku przejściach gry. Tak właśnie zrobił jeden z graczy, który podzielił się swoim tajemniczym i smutnym odkryciem.

Przez to, że jest to prequel, dobrze znamy koniec historii. Gracz o nicku PornStarGazer2 opublikował post na Reddit, w którym napisał, że dopiero po 7 przejściach RDR2 zdał sobie sprawę z jednej rzeczy. Na samym końcu gry w lokalizacji, gdzie Abigail i John wzięli ślub, gracz uświadomił sobie, że dokładnie w tym samym miejscu znajdują się ich groby z pierwszej odsłony RDR. To celowy zabieg Rockstara, pewnego rodzaju smaczek, który wiele osób przeoczyło.

Dalsza część tekstu pod wideo

Grób i ślub

Pokazuje to niezwykły poziom szczegółowości w Red Dead Redemption 2. I to dobrze, że są jeszcze osoby, które nadal poświęcają swój czas na to, aby wyszukiwać podobnych rzeczy i dzielić się nimi z innymi graczami. Można wysnuć wniosek, że w grze jest jeszcze masa szczegółów do odkrycia. Trzeba jednak czasu, aby je odkryć. Czekamy na więcej.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Red Dead Redemption 2.

Źródło: Gamerant.com, Reddit

Komentarze (99)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper