SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 04.11.2014 11:25
Koniec ze świeceniem dekoltem - Twitch wprowadza nowy regulamin, posypały się bany
3779V

Koniec ze świeceniem dekoltem - Twitch wprowadza nowy regulamin, posypały się bany

Amazon niedawno kupił Twitch za prawie 1 mld dolarów. Firma zaczynała spokojnie, ale już widać pierwsze zmiany wprowadzane przez nowy zarząd. Koniec ze "świeceniem dekoltem" na żywo.

Amazon, który wykupił niedawno Twitch, postanowił zmodyfikować trochę regulamin swojej platformy live-streamowej, która bije rekordy popularności wśród posiadaczy konsol. Korporacja uznała, że konieczne jest ukrócenie "sugestywnych" i erotycznych treści prezentowanych w transmisjach użytkowników.

Administratorzy Twitch zakazali występowania przed kamerką "w samej bieliźnie, strojach kąpielowych i naklejkach na sutki". Niedozwolone są również "nagie torsy".

Co z naszą wolnością? W końcu niektórzy zapewne uwielbiają przesiadywać półnago przed konsolą. Na to administracja Twitch ma gotową odpowiedź: "po prostu wykadrujcie kamerkę na twarz".

Osoby, które nie zastosują się do powyższych zaleceń mają być blokowane z platformy Twitch. Pozostaje oczywiście pytanie czy administratorom uda się upilnować ogromną ilość użytkowników? Stawiam, że nie będzie to proste.

Twitch rozpoczęło już wlepianie banów użytkownikom nie stosującym się do nowego regulaminu. Jedną z zablokowanych osób jest Meg Turney z programu Rooster Teeth. 

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/2014-10-28-twitch-cracking-down-on-sexually-suggestive-clothing

Tagi: erotyka humor playstation 4 seks twitch xbox one