The Mandalorian 3 zawiódł widzów? Fani nie podzielają zachwytu krytyków

Filmy/seriale
1238V
The Mandalorian
Kajetan Węsierski | 23.04.2023, 13:30

"The Mandalorian" to jeden z największych seriali dostępnych na platformie streamingowej Disneya. Właściwie dla wielu osób jest prawdopodobnie najważniejszym powodem zakupu, a następnie utrzymywania aktywnej subskrypcji. W końcu była to pierwsza epizodyczna produkcja z uniwersum Star Wars - a to musi przyciągać uwagę. 

Niestety prawdopodobnie jesteśmy świadkami sytuacji, do której często dochodzi w przypadku pozycji ciągniętych przez kilka sezonów. Jesteśmy niedługo po emisji ostatniego, finałowego odcinka trzeciego sezonu i... Cóż, nie było zachwycająco. Biorąc pod uwagę liczne komentarze w Internecie, wielu fanów jest zgodnych, iż czuć brak pomysłu, sztuczne przeciąganie i znaczący spadek formy

Dalsza część tekstu pod wideo

Potwierdzają to także oceny w różnych rodzaju agregatorach internetowych - również w tym największym, a więc Rotten Tomatoes. I choć recenzje krytyków pozwalają liczyć na niezły seans (87% pozytywnych opinii), to w kontekście zwykłych widzów jest znacznie gorzej. Tu na ponad tysiąc oddanych głosów, optymistycznie patrzyła na nowy sezon zaledwie połowa. Nie jest to coś, co może cieszyć twórców. 

Dajcie znać, jak Wasze wrażenia i czy spodziewaliście się czegoś lepszego! 

Źródło: Rotten Tomatoes

Komentarze (28)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper