Far Cry 6, Rainbow Six Extraction i Riders Republic zmierzają na Steam. Kolejne produkcje Ubisoftu nadchodzą

Gry
1522V
Far Cry 6
Kajetan Węsierski | 23.04.2023, 08:30

Far Cry 6 to najnowsza odsłona głośnej serii od Ubisoftu, przy której nie brakowało krytyków. Podczas premiery nie zabrakło negatywów, ale koniec końców wiele osób twierdziło, że jest to dobry kierunek w stronę powrotu marki na dobre tory. Pojawiły się nawet komentarze, iż po kilku częściach przestoju, deweloperzy nawiązali jakością do gier sprzed lat. I jakby nie było, obiektywnie rzecz biorąc, wyszło przynajmniej nieźle.

Niestety dla wielu osób powodem, dla którego nie sięgnęli jeszcze po "szósteczkę" był fakt, iż nie była ona dostępna na Steamie. Był okres, w którym Ubisoft serwował wszystkie odsłony serii na platformie Valve, ale na Far Cry 6 musieliśmy czekać. I dobra wiadomość jest taka, że dostaliśmy już potwierdzenie, iż do premiery rzeczywiście dojdzie. Korporacja ujawniła bowiem cztery projekty z ich portfolio, które niedługo zawitają na Steam!

Dalsza część tekstu pod wideo

Będą to wspomniany Far Cry 6, Riders Repbulic, Rainbow Six Extraction, a także mniej ekscytujące Monopoly Madness. Jeśli chodzi o daty, to kolejno będą to 11 maja, 8 czerwca, 15 czerwca i 22 czerwca dla ostatniej z wymienionych. Jest to więc świetna opcja dla tych, którzy wciąż zwlekali na PC ze sprawdzeniem rzeczonych produkcji - zwłaszcza w kontekście tej pierwszej, której po prostu warto dać szansę. Skusicie się?

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Far Cry 6.

Źródło: Gaming Bolt

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper