PlayStation Showcase jeszcze w maju? Jeff Grubb dzieli się ciekawymi informacjami

Gry (plotka)
1185V
PlayStation Showcase
Kajetan Węsierski | 22.04, 19:45

Jakby nie spojrzeć, zbliżamy się do naprawdę gorącego okresu w branży gier wideo. Okres od maja do lipca to niemal nieustanne prezentacje, wydarzenia i masa zapowiedzi, które zachęcają do dalszego śledzenia wielu produkcji i oczywiście ekscytującego przeglądania nowości, nad którymi obecnie pracują największe studia z całego świata. 

Jednym z tych eventów, które są najgoręcej wyczekiwane, jest oczywiście PlayStation Showcase. Niestety, choć dni i tygodnie lecą, to wciąż nie dostaliśmy oficjalnego potwierdzenia kiedy oraz w jakiej formie zostanie przeprowadzona cała impreza. Pozostaje nam się pożytkować plotkami, a tych - w pewnym sensie na szczęście - nie brakuje. 

Jednym z najchętniej wypowiadających się na temat wydarzenia Sony insiderów jest popularny Jeff Grubb. Już jakiś czas temu umiejscowił PS Showcase na osi czasu, a w ostatnim odcinku swojego podcastu niejako zawęził zakres, w którym możemy spodziewać się pokazu. Według jego informacji, event miałby odbyć się w maju, a w najgorszym wypadku na początku czerwca

Prawdopodobnie bezpiecznie byłoby stwierdzić teraz, że to maj, ale ogólnie zamierzam trzymać się tego, że po prostu przed Summer Game Fest, ponieważ to najpewniejsza opcja. Ale ogólnie tak - maj. Może bardzo, bardzo wczesny czerwiec.

Oczywiście są to tylko plotki i choć informacje od Grubba często znajdują potwierdzenie w rzeczywistości, to na pewno daleko mu to stuprocentowej skuteczności. Polecam więc podchodzić do tego z małym dystansem, choć niewątpliwie liczyć, iż w tym przypadku mężczyzna rzeczywiście ma rację i dostaniemy pokaz wcześniej, niż później. 

Źródło: Gaming Bolt

Komentarze (98)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper