Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 24.10.2014 08:16
Next-genowe kociaki w akcji - gameplay i screenshoty z Dead or Alive 5 na XONE i PS4
2689V

Next-genowe kociaki w akcji - gameplay i screenshoty z Dead or Alive 5 na XONE i PS4

Wczoraj dowiedzieliśmy się, kiedy darmowa edycja Dead or Alive 5 trafi do cyfrowej dystrybucji. Dziś możemy przekonać się, jak gra wygląda w akcji na PS4 i XONE.

Oficjalne informacje są następujące: Dead or Alive 5: Final Round trafi do cyfrowej dystrybucji na next-genach 20 lutego. Dostępne będą dwie wersje tytułu free-to-play - w zależności od posiadanej platformy.

Na PlayStation 4 gracze pobiorą Dead or Alive 5: Final Round Core Fighters, który pozwoli już nas starcie na grę czterema wojownikami (Ayane, Hayate, Kasumi i Ryu Hayabusa) oraz umożliwi dostęp do prawie wszystkich trybów. Oczywiście za opłatą będzie można pobrać inne tryby zabawy i zawodników.

Na Xboksie One otrzymamy „darmowy trial Final Round”, który umożliwi dostęp do tej samej treści co Core Fighters, ale zainteresowani nie będą mogli kupować dodatkowych zawartości. Dopiero po uiszczeniu opłaty, gra rozwinie się do postaci Core Fighters i od tego momentu gracze będą mogli nabywać nowe elementy. Pierwsza wpłata (czyli rozwinięcie do Core Fighters) dodaje do gry czterech wojowników (Hitomi, Tina, Jann Lee i Bass).

Pozostaje mieć nadzieję, że ceny będą niskie, bo chętnych na taką typowo japońską bijatykę na PS4 i XONE będzie zapewne wielu.

Poniżej znajdziecie udostępniony gameplay.
 


 

Tagi: