Naznaczony: czerwone drzwi na pierwszym zwiastunie. Sony przygotowuje widzów na zakończenie serii

Filmy/seriale
1703V
Insidious: The Red Door
Wojciech Gruszczyk | 19.04.2023, 16:58

Sony Pictures Entertainment opublikowało pierwszy zwiastun „Naznaczony: czerwone drzwi”, czyli najnowszej odsłony serii „Naznaczony”. Opowieść już wkrótce trafi na wielki ekran, więc wytwórnia promuje opowieść.

Seria „Naznaczony” została zapoczątkowana ponad 10 lat temu i od tego czasu widzowie mogli zobaczyć cztery filmy, które łącznie wygenerowały ponad 542 mln dolarów – jest to bardzo dobry rezultat, ponieważ opracowanie wszystkich historii kosztowało zaledwie 26,5 mln dolarów.

Dalsza część tekstu pod wideo

Teraz Sony Pictures Entertainment rozpoczęło promocję „Naznaczony: czerwone drzwi”, ponieważ premiera filmu odbędzie się już 7 lipca. Według udostępnionych informacji będzie to „ostatni rozdział przerażającej serii sagi rodziny Lambertów”, w którym pojawi się oryginalna obsada.

Patrick Wilson ponownie wcieli się w głównego bohatera, ale aktor pierwszy raz w historii serii stanął jednocześnie za kamerą – jest to debiut 49-letniego aktora w roli reżysera, co na pewno może być ciekawe ze względu na całą serię. 

Gwiazdor ma za sobą naprawdę dobry czas, ponieważ od lat zbiera on pochwały za prace na planach „Obecności” oraz „Naznaczonego”, a teraz Wilson będzie mógł sprawdzić się w nowej roli.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (21)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper