Dying Light 2 Gut Feeling na zwiastunie! Techland podkręca akcję i zapewni mnóstwo nowości

Gry
2627V
Dying Light 2 Gut Feeling
Wojciech Gruszczyk | 19.04.2023, 16:18

Już jutro odbędzie się stream Techlandu, podczas którego twórcy zaprezentują nową aktualizację do Dying Light 2. Firma przygotowała zwiastun pokazujący, czego tak naprawdę możemy się spodziewać po Dying Light 2 Gut Feeling Update.

20 kwietnia zadebiutuje duża aktualizacja do Dying Light 2 i Techland postanowił zapowiedzieć atrakcje za pomocą zwiastuna. Jutro o godzinie 20:00 odbędzie się stream, podczas którego otrzymamy głębszą prezentację atrakcji, ale opublikowany materiał w dobry sposób zapowiada nowości.

Dalsza część tekstu pod wideo

Dying Light 2 otrzyma duże ulepszenia w walce oraz fizyce – deweloperzy zapewnili nowe sposoby rozczłonkowania wrogów, transmogryfikację sprzętu oraz nowy system craftingu broni. Na graczy czeka także wydarzenie Viral Rush, które będzie trwać od 20 kwietnia od 4 maja. 

Studio chce w znaczący sposób podkręcić wydarzenia i zapewnić zainteresowanym bardziej krwawe pojedynki. Będzie to na pewno dobra wiadomość dla graczy, którzy wciąż spędzają wolny czas w pozycji Techlandu. 

Dying Light 2 ma w następnych latach otrzymywać sporo nowości, ponieważ Techland chce oferować nie tylko aktualizacje oraz paczki zawartości ze skinami, ale także pełnoprawne dodatki.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Dying Light 2 Stay Human.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (105)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper