Metal Gear Solid 3 Remake rzeczywiście powstaje? Donna Burke pokazała za dużo?

Gry (plotka)
2756V
MGS 6
Kajetan Węsierski | 16.04.2023, 08:30

Metal Gear Solid to niezwykle popularna seria, o której słyszały nawet osoby nie będące na co dzień związane z branżą gier wideo. Wśród graczy sytuacja jest jeszcze bardziej klarowna, albowiem większość z tych choćby hobbystycznych przynajmniej przez moment obcowała z którymś z tytułów wydawanych swego czasu przez Konami (i oczywiście Hideo Kojimę). Nikogo to natomiast nie dziwi, albowiem pod względem jakości prawie w każdym przypadku jest to najwyższa półka.

A w erze remasterów, remake'ów i wszelakich innych rodzajów odświeżeń, gracze nieustannie proszą o to, aby te pierwsze, kultowe odsłony doczekały się odpowiedniego przełożenia na obecne czasy. Co jakiś czas pojawiają się doniesienia, jakby coś rzeczywiście za kulisami miało się dziać - najczęściej w ostatnich miesiącach dotyczą one potencjalnego odnowienia kapitalnego Metal Gear Solid 3.

Dalsza część tekstu pod wideo

Teraz plotki prawdopodobnie przybiorą na sile, albowiem napędziła je sama Donna Burke, która na Twitterze podzieliła się kilkoma zdjęciami ze swoich obecnych prac dźwiękowych. Co ciekawe, internautom udało się odczytać tekst z jednej z fotek, który... Pochodzi z głównej piosenki trzeciej części - tej zatytułowanej Snake Eater. A warto tu wspomnieć dla tych, którzy nie wiedzą, iż kobieta swego czasu wykonywała cover oryginału, który znalazł się na specjalnym soundtracku. Mała wpadka i pokazanie zbyt wielu informacji czy celowa zagrywka? Jak myślicie?

Źródło: Twisted Voxel

Komentarze (94)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper