Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.10.2014 17:51
Mortal Kombat X otrzyma serial live-action
665V

Mortal Kombat X otrzyma serial live-action

W zeszłym tygodniu informowaliśmy, że historię Mortal Kombat X poznamy dzięki specjalnym komiksom. Nie będzie to jedyna szansa na zapoznanie się z nowymi wojownikami, ponieważ Warner Bros. właśnie potwierdziło, że powstaje serial live-action! 

W Mortal Kombat X pojawi się wielu nowych wojowników, więc deweloper oraz wydawca chcą mieć pewność, że gracze zostaną odpowiednio wprowadzenie w historie. Nie wszyscy są miłośnikami komiksów, więc studio Blue Ribbon Content zajmie się przygotowaniem specjalnego serialu.  

Co ciekawe, firma została zaprezentowana w tym tygodniu, a jej zadaniem będzie przygotowywanie krótkich seriali, które będą wydawane cyfrowo. Nie powinniśmy się obawiać o jakość opowieści Mortal Kombat, ponieważ Warner Bros. zadbało o naprawdę utalentowany zespół.

W Blue Ribbon Content pracować będą między innymi: Akiva Goldsman (“Paranormal Activity”), Reginald Hudlin (“Django Unchained,” “House Party”), Bruce Timm (“Batman: The Animated Series”) i Rob Thomas (“Veronica Mars”).

Serial Mortal Kombat X wprowadzi zainteresowanych do fabuły gry oraz przedstawi bohaterów – nowych oraz starych wyjadaczy.  

Źródło: http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2014/10/22/mortal-kombat-x-is-getting-a-live-action-series-tie-in.aspx?utm_content=buffer7290d&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=buffer

Tagi: Live-action mortal kombat x NetherRealm Studios serial Warner Bros.