Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.10.2014 18:33
Jade Raymond opuszcza Ubisoft - ikona oddziału w Toronto poszukuje nowych wyzwań
738V

Jade Raymond opuszcza Ubisoft - ikona oddziału w Toronto poszukuje nowych wyzwań

Jade Raymond od wielu lat pracowała dla francuskiej korporacji - była producentem Assassin's Creed, producentem wykonawczym Assassin's Creed II, Splinter Cell: Blacklist oraz Watch Dogs. Po wielu sukcesach i pracy przy świetnych projektach, weteranka Ubisoftu postanowiła poszukać nowych wrażeń.

Jest to naprawdę zadziwiająca sytuacja, ponieważ przez lata Jade była ikoną oddziału w Toronto. Nawet dwa lata temu Roger wspominał o zainwestowaniu w kanadyjskie studio wielu milionów dolarów, aby charyzmatyczna brunetka mogła stworzyć świetny zespół.

Jak się okazuje Raymond postanowiła poszukać nowych wyzwań: 

„Spędziłam 10 niezwykłych lat w Ubisofcie i jestem dumna, że byłam częścią najlepszych zespołów w branży, które przygotowują naprawdę znakomite gry. Jest to jedna z najtrudniejszych decyzji w mojej karierze, ale studio w Toronto jest silne.”

W dalszej wypowiedzi znana producentka podziękowała przedstawicielom Ubisoftu  oraz zapowiedziała, że już niedługo usłyszymy o jej kolejnych projektach.

Oczywiście również przedstawiciele Ubisoftu postanowili podziękować Jade za współprace. Yannis Mallat – dyrektor generalny Ubisoft Montreal i Ubisoft Toronto – opublikował następującą wypowiedź:

„W imieniu Ubisoftu chciałbym podziękować Jade za jej przywództwo i ogromny wkład na przestrzeni lat, jednocześnie życzę jej wszystkiego najlepszego w kolejnych przygodach.”

Źródło: http://www.vg247.com/2014/10/20/jade-raymond-has-left-ubisoft-to-pursue-new-opportunities/

Tagi: Jade Raymond Ubisoft ubisoft toronto