Blue Beetle na pierwszym zwiastunie! Czy DC zaproponuje ciekawą historię?

Filmy/seriale
1586V
Blue Beetle
Wojciech Gruszczyk | 03.04.2023, 16:55

W 2023 roku będziemy świadkami zakończenia aktualnie trwającego uniwersum DC. James Gunn rozpoczął już prace nad nową serią, ale już wkrótce będziemy świadkami premiery „Blue Beetle”. Korporacja właśnie opublikowała pierwszy zwiastun historii.

DC Extended Universe zostanie w 2023 roku rozbudowane o trzy filmy – „The Flash” (16 czerwca), „Blue Beetle” (18 sierpnia) i „Aquaman and the Lost Kingdom” (25 grudnia). Widzieliśmy już pełny zwiastun historii o najszybszym superbohaterze w DC, a teraz nadszedł czas na widowisko wyreżyserowane przez Angela Manuela Soto.

Dalsza część tekstu pod wideo

Twórca „Królowie Charm City”, „22weeks” i „La Granja” zmierzył się z ciekawą postacią – w komiksach w Blue Beetle wcielało się kilku bohaterów, ale widzowie poznają historię nastolatka z El Paso. Jaime Reyes otrzyma w swoje ręce potężną pozaziemską zbroję kosmicznego skarabeusza.

„Blue Beetle” będzie najwidoczniej genezą postaci, a jednocześnie widzowie zobaczą, jak nowy superbohater mierzy się z zagrożeniem – aktualnie jednak nie potwierdzono wielu szczegółów na temat opowieści.

Czy „Blue Beetle” może odnieść sukces? Szczerze mówiąc nie jestem przekonany, ponieważ nie jest to najbardziej znana postać z katalogu DC, a w dodatku Xolo Mariduena przynajmniej aktualnie nie będzie zaangażowany w dalszy rozwój uniwersum.

Źródło: Twitter

Komentarze (19)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper