Mario Kart Tour z kolejnym świetnym wydarzeniem! Yoshi Tour przeniesie nas na kultowe trasy

Gry
394V
Mario Kart Tour. Do gry w końcu trafi tryb wieloosobowy
Kajetan Węsierski | 02.04, 13:30

Mario Kart Tour to doskonały przykład na to, że przekładanie znanej marki na platformę mobilną nie zawsze kończy się porażką. Produkcja ta udowadnia, że można stworzyć wciągającą i atrakcyjną grę na smartfony, która czerpie pełnymi garściami z oryginalnych założeń. Co więcej, nieustannie jest rozwijana i przyciąga do siebie nowych oraz powracających graczy. 

Oczywiście, aby utrzymać wysoką jakość i pozycję gry na  tak zasypanym różnościami rynku, jak mobilny, niezbędna jest ciągła dbałość o rozwój. W przypadku Mario Kart Tour twórcy wprowadzają regularnie nowe wydarzenia, które oferują graczom nie tylko nowe stroje, ale także trasy i wyzwania. Właściwie będąc fanem samych założeń, pod względem zawartości nie ma się absolutnie do czego przyczepić

I ponownie jest to potwierdzane - już niedługo w grze pojawi się kolejne wydarzenie - Yoshi Tour! Event wystartuje 4 kwietnia, a zainteresowani gracze będą mieli okazję wziąć udział w wyścigach na dwóch nowych torach: Yoshi’s Island i Yoshi Desert z GBA. Dodatkowo, pojawi się także nowy kierowca - Poochy, który dołączy do obecnej załogi. Nie przedłużając - sprawdźcie zwiastun, bo jest naprawdę klimatyczny! 

Źródło: Nintendo Everything

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper